Başlıca sorulan sorular


Tüm web paketlerimize hosting ve alan dı 1 yıllık kullanım olarak fiyatlara dahildir.
Web siteniz için 1 seferlik ödeme yapmanız gerekmektedir. Diğer yıllar için sadece hosting alan adınız ve varsa aldığınız diğer hizmetleri yıllık olarak yenilemeniz gerekmektedir. Yenilemeniz gerekn tutarlar almış olduğunuz seçenek, özellikler ve hizmetlere göre belirlenecek olup tüm paketlerin alt kısmında ayrıca belirtilmiştir.
Evet kendinize ait hostingi kullanabilirsiniz. Web siteniz belirteceğiniz barınma alanına tarafımızdan kurulur.
Web siteniz proje detaylarına ve içerik yoğunluğuna bağlı olarak minimum 5 iş günü, maximum 15 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilir.
Oluşturduğumuz tüm web projelerine ücretsiz olarak 3 ay teknik destek tarafımızdan verilmektedir. Ek olrak müşterilerimizin talepleri ve belirli bir ücret doğrultusunda yıllık olarak teknik destek hizmeti verilmektedir. Sistem güncellemeleri, içerik güncellemeleri, mail kurulum ve takipleri bu hizmete dahildir.
Tüm web proje teslimlerinde mail sisteminiz tarafımızdan oluşturularak istenilen cihazlara kurulumları tarafımızdan yapılmaktadır. Ek olarak ilgili kurulumları kendiniz yapabilmeniz için gerekli dökümanlar size teslim edilecektir.
Web projenizin türüne göre kolay yönetilebilir, esnek ve şık bir yönetim paneline sahip olacaksınız. Bu panelden sayfa içeriğindeki görsel ve metinleri kendiniz değiştirebileceksiniz.
Web siteniz 15 gün içerisinde Google da çıkacaktır. Bunun için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
Google sıralamalarında üst seviyelere gelebilmeniz için web sitenize ek olarak seo hizmetleri, google reklam hizmetleri almanız gereklidir. Seo hakkında bilgi ve fiyatlandırma bilgileri için lütfen Google -SEO sayfamızı ziyaret ediniz.
Firmanızın Google ve Yandex haritalarda gözükmesi için harita kayıt işlemlerinin yapılması gereklidir. İlgili düzenlemeler belirli bir ücret kaşılığında tarafımızdan yapılmaktadır.
Tüm tasarımlar sadece size özel yapılmaktadır. Tasarımlarımız marka tescil garantili olup marka tescilden şekli olarak geçmeme durumunda tasarım bedelleri tarafınıza iade edilecektir.
Belirlediğimiz hizmet alanları sınırlıdır ve alanında uzman ekipler tarafından yapılmaktadır. Hizmet kalitemiz ve hızımızın düşmemesi için bu alanların dışında hiç bir hizmet verilmemektedir. Yalnızca logo tasarım süreçlerinde üst seviye paket seçimlerinde müşterilemizin kartvizit ve mail imza görsellerini hediye olarak tasarlıyoruz.